KYIV HORSE SHOW 2020
Обратная связь
Чудова новина! 12 та 13 вересня відбудеться найяскравіша подія цієї осені Kyiv Horse Show 2020!
 
На вас чекає унікальне поєднання драйвових змагань з конкуру та вражаючої шоу-програми! Спортсмени та глядачі знову стануть свідками справжньої кінної феєрії!
 
Офіцери Кавалерійської роти патрульної поліції міста Києва доведуть, що їх коні не бояться ні піротехніки, ні яскравих спалахів вогню, ні вибухів!
Від виступу знаних у всьому світі кінних каскадерів «Ukrainian Cossacks», які своїм кінно-трюковим дійством вразили гостей знаменитого Міжнародного кінного шоу «Olympia» у Лондоні, у вас перехопить дух!
 
Яскравих фарб у захід додадуть креативні персонажі вершників для костюмованого конкуру, майстерні виступи талановитих вольтижерів з КСК «Sport Elite» та КСК «Чотири підкови», змагання на потужність стрибка, спільний виступ висхідної зірки нео-покоління співачки Марії Смірнової з майстром спорту міжнародного класу Оксаною Гусаровою, дебютна презентація від Федерації поло України!
 
У феєричному «Grand Prix» найкращі вершники України, багаторазові переможці національних та міжнародних змагань доведуть, що гідні свого звання.
 
Медіапартнер: журнал про кінний світ «Equestrian»
 
Вхід вільний! Початок шоу-програми 12 вересня о 14:00 та 13 вересня о 15:00.
 
Запрошуємо усіх на неймовірне щорічне кінне шоу у престижний заміський комплекс «Equides club» (вул. Вишнева 36, с. Лісники, Київська обл.)!
 
Telegram канал новин кінного світу EQUESTRIAN_UA: https://t.me/equestrian_ua