ПОЄДНАННЯ СПОРТУ ТА ШОУ!
Обратная связь

Федерація кінного спорту Київщини та Професійна Кінна Ліга ( PEL) доклали максимум зусиль для того, щоб новий формат проведення кінно-спортивних змагань став цікавим для усіх.

Окрім насиченої шоу-програми «Kyiv Horse Show» запам’яталося видовищними виступами найкращих вершників України.

У перший день заходу професійні спортсмени показали «вищий пілотаж» у маршрутах: «Кубок Президента ФКСК», «Костюмований конкур» та « Equestrian: стрибки на потужність».

З запалом та азартом вершники змагалися за перемогу!
На першу сходинку п’єдесталу за підсумками маршруту «Кубок Президента ФКСК» ступив майстер спорту України Олександр Продан (Крістал Скай), друге місце зайняла майстер спорту України Анастасія Єршова (Кларіма) та третя позиція у майстра спорту України Євгена Індюшкіна (Івіта).

Розважив глядачів «Костюмований конкур», під час якого вершники у яскравих образах та під музичний супровід змагалися у артистичності.
Першими на думку суддів стали одразу двоє учасників: команда «Романтики з великої дороги» та кандидат у майстри спорту Євгенія Окорокова. На другому місці опинилася Катерина Морозова, на третій сходинці – Олександра Левшук.

Завершили перший день «Kyiv Horse Show» екстримальні стрибки на потужність від найцікавішого журналу про кінний світ «Equestrian». Після проходження маршруту усіма учасниками висота перешкод підіймалася та лише найкращим вдалося дійти до кінця. Серед жінок, подолавши висоту у 170 см, переможницею стала майстер спорту України Галина Гапонова на Медіна Седонія КОЄ 10. Лідером чоловічого протистояння на висоті 180 см став майстер спорту України Михайло Пилипенко на Інфернейп.

Дякуєму усім спортсменам та гостям заходу за участь у «Kyiv Horse Show»!

Партнеры ФКСК