ЦЕ БУЛО НЕЙМОВІРНО!
Обратная связь

Це були просто шалені вихідні сповнені бурхливими емоціями та новими враженнями!

Федерація кінного спорту Київщини та Професійна Кінна Ліга (PEL) - відкрили для спортсменів та глядачів новий формат проведення кінно-спортивних змагань.
Трибуни КСК «Equides club» були вщент заповнені усміхненими глядачами, які невідриваючи погляду спостерігали за подіями на бойовому полі.

Перший день заходу відкрив дебютний виступ першої в Україні команди з вольтижування «Sport Elite». Майбутні чемпиони позннайомили гостей заходу з незвичайною дисципліною кінного спорту.

Затамувавши подих глядачі спостерігали за екстримальним шоу кінної поліції міста Києва. Правоохоронці випробовували на міцність своїх коней, запалюючи факели, стріляючи зі зброї, використовуючи піротехніку. Та їхні бойові товариші гідно пройшли усі випробування.

У образах найвідоміших персонажів вершники долали перешкоди під час Костюмованого конкуру. Герої мультфільму «Мадагаскар», цигани з великої дороги та інші не лишили глядачів байдужими.

Хлопці з команди Kyiv Stallions влаштували показовий матч з американського футболу. Незважаючи на те, що це був лише показовий матч - боролися вони по-справжньому.

Досвідчені вершники змагалися за кубок «Президента ФКСК». Перемогу та незвичайну нагороду отримав майстер спорту України Олекандр Продан. Вітаємо з перемогою!

У перервах між виступами шоу-програми гості заходу могли смачно поїсти у зоні фуд-кортів, порелаксувати на пуфах у зеленій зоні, відвідати майстер-класи, покататися на конях, протестувати нові моделі автомобілів Volvo, Mitsubishi та Renault, постріляти у тирі та політати на гелікоптері.

Коли сонце зайшло за горизонт, під світлом софітів вищий пілотаж з вольтижування показав чемпіон світу Ентоні Бро Петі. Граційні рухи та трюкові елемени під мелодійні композиції просто заворожили усіх глядачок на трибунах.

Завершив перший день неймовірного шоу маршрут на потужність стрибка від найцікавішого журналу про кінний світ «Equestrian». Хлопці та дівчата змагалися окремо. Дівчатам вдалося підняти висоту перешкод до 170 см, хлопці ж змогли «чисто» подолати 180 см.

Яскраве нагородження переможців у бризках шапанського стало вишенькою на торті першого дня KYIV HORSE SHOW!

Партнери заходу: Конный клуб семейного типа "Equides club"Viking Motors VolvoАрма Моторс MitsubishiDecathlon UkraineСпортивный стрелковый клуб Steel ArgumentOstriv storeKISS FM UKRAINEIQ Consultancybodo.ua.
Медіапартнер: журнал «Equestrian»

Фото: Лилия Недоля

Партнеры ФКСК