ВИДОВИЩНИЙ КОНКУР!
Обратная связь

Відбувся ще один яскравий етап змагань з подолання перешкод «Flying Horse Cup» та командного турніру Професійної Кінної Ліги (PEL) «Ukrainian Jumping Masters».

Найкращі вершники країни змагалися за перемогу та здобували дорогоцінні бали у рейтингу Професійної Кінної Ліги.

Трійку лідерів у командній першості PEL після трьох етапів змагань очолює команда Флайн Старс (34), на другій сходинці команда United Ukraine Team (30) та на третій позиції зараз команда Equiluxe (28).

Спортсмени влаштували для глядачів насправді видевищне Гран-Прі . Переможцем став майстер спорту України Костянтин Боярко на Аіші, срібну нагороду здобув майстер спорту України Володимир Биков на Латіфі та бронзовим призером став Кандидат у майстри спорту України Михайло Кирилюк на Камелії.

Оновлені рейтинги буде опубліковано незабаром на сайті Професійної Кінної Ліги (PEL).

Посилання на результати змагань у першому коментарі!

Дякуємо вболівальникам та спортсменам за чудові вихідні!

Партнери змагань: магазин кінної амуніції «Magnat Shop», бренд «Dyon».

Медіапартнер: журнал Equestrian