ФІНАЛ КУБКУ ФКСК З ДКП (PEL)
Обратная связь

Минулих вихідних увага спортсменів та прихильників дистанційних кінних пробігів була прикута до двох яскравих подій: Фіналу Кубку Федерації кінного спорту Київщини та  Міжнародних змагань рівня 3* з ДКП (КСК «Щілин», Київська обл.). Змагання пройшли за підтримки Професійної Кінної Ліги (PEL).

У фіналі змагалися вершники, які вже брали участь у першому і другому етапах кубку. Спортсмени та долали дистанції довжиною: CEN12, CEN24, CEN48 та CEN80. Змагання проходили новою, ще більш мальовничою трасою через лісосмуги й поля. Вершники подолали круті схили, дамби, їхали вздовж озер та зелених балок. Траса була технічно складною, але, в той же час, досить жвавою.

Деякі спортсмени навіть перевищили ліміт швидкості, за що їх було дискваліфіковано, адже пробіги – унікальна дисципліна, де турбота про коней - понад усе.

Організатори добре подбали про учасників: кожні 5-7 км дистанції стояли баки з водою для напування коней,чергували контролери. Такі ж самі баки було встановлено на вет-гейті. Розмітка траси була чіткою та зрозумілою.

Кубок ФКСК став одним з наймасовіших та найцікавіших турнірів з ДКП, що було проведено в Україні за останні роки. Спортсмени з Полтави, Одеси, Миколаєва, Житомира і Києва відмітили чудовий рівень організації та гарну технічну підтримку, адже на всіх етапах та у фіналі показники пульсу коней на ПВК фіксувались за допомогою спеціального електронного пристрою. Це не тільки додало елемент прозорості та неупередженості, але й стало цікавим видовищем для глядачів.

Ми вітаємо з перемогою на дистанції CEN24 юну вершницю з Полтави Олександру Вересову та її партнерку Малаві, а також переможницю CEN48 Наталію Бандуру на Хараксі. 

У той самий час у КСК «Щілин» пройшли міжнародні змагання на дистанціях CEI1*80, CEI2*120 та вперше в Україні - CEI3*160. Взяти участь у цій події приїхали спортивні парине тільки з України, а й з Білорусі та Литви. 

На дистанції CEI1*80 впевнено перемогла

литовська вершниця Габріеле Матейкате на сірій арабській красуні Бріте з середньою швидкістю 17,04 км\год.

Вершниця з Білорусі Анна Кружкова на Піонері успішно завершила дистанцію CEI2*120. 

На CEI3*160 було заявлено п’ять пар, але на, жаль вдало, фінішували лише три. Литовська вершниця Угне Залєкєне за особистим бажанням відмовилась від участі після першої фази, продемонструвавши щиру турботу про свого коня, який, на її думку, почувався недобре. Це приклад справжнього партнерства, який викликав величезну повагу з боку офіційних осіб та став гарним прикладом для інших вершників. 

Абсолютною переможницею найбільш складної дистанції стала Юлія Толпига на кобилі української верхової породи Вест-Бест. Друге місце посіла Дiaна Павлик на Iнгуші, третє – Ксенiя Тiтаренко на Арбалеті. 

Ці змагання стали чудовим завершальним акордом у пробіжному сезоні 2018!  

Партнеры ФКСК