Главная Спорт Аматорское движение Положение об аматорах

Положение об аматорах

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Українські змагання з кінного спорту проводяться з метою:
  • широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
  • подальшої популяризації та розвитку кінного спорту в Україні;
  • підвищення спортивної майстерності аматорів України з кінного спорту;

ІІ. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ


Інформацію можна отримати за тел. (044) 390-76-89, на сайті http://www.paradeallure.com (рубрика новини), або на сайті http://www.koni.org.ua.
Етапи, що проводяться в окремих областях і регіонах будуть зараховуватись в загальний рейтинг змагань за дотримання наступних умов:
  • дотримання схеми маршрутів
  • надання технічних результатів у вигляді таблиці (Додаток №1) до Асоціації аматорів України з кінного спорту (т.ф 8-044-390-76-87, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ), але не пізніше п’яти днів після закінчення змагань
  • витримані терміни подання заявки (розділ IV Положення)
Асоціація аматорів надає практичну допомогу при проведенні етапів у регіоні: схему маршрутів, медалі, дипломи, розетки для коней. Для своєчасного забезпечення атрибутикою організатори змагань у областях і регіонах повинні надати заявку за 3 тижні до початку проведення змагань.

Оренда коней надається організаторами змагань, за інформацією звертатися за телефоном +38067-4703586
Організатори змагань організовують тренувальні збори на базі Жашковської кінно – спортивної школи заводу та майстер - класи з Грегорі Робен (Франція)

ІІІ. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ


Керівництво проведенням змагань здійснюється Асоціацією Аматорів України з кінного спорту (далі - Асоціація). Безпосередньо проведення змагань покладається на головну суддівську колегію. Призначення ГСК на змагання здійснюється Секретаріатом Асоціації.
Організаційні питання з підготовки місць змагань, прийому, розміщення, харчування суддів, медично-санітарне забезпечення, дотримання техніки безпеки під час підготовки та проведення змагань покладається на організацію, що приймає, та Головну суддівську колегію.
Власники спортивних споруд обов’язково, не пізніше 3 днів до початку змагань, повідомляють Асоціацію про готовність спортивної споруди для проведення спортивного заходу (наявність комп’ютерної та множувальної техніки, наявність і вартість місць для розміщення коней, фуражу, стан майданчиків для змагань та розминки).
Файлы для скачивания
Скачать файл (amateur-rules.pdf)amateur-rules.pdf[Положение об аматорах]303 Kb

Наши партнеры

Наши спонсоры


Медиа партнеры